8

Parcul Carol activitati comerciale,horeca, showrrom, servicii

2.498 € / lună
13.88 € / mp / lună

Parcul Carol, București

Sup. utilă / mp. utili:
180 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
Niv.:
1
An constr.:
2000 (Există)
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Agent exclusiv! Proprietatea revine la noi in portofoliu dupa 10 ani si este disponibila pentru inchiriere!Detinem cheile proprietatii. Parcul Carol activitati comerciale,horeca, delivery,catering,pub, showroom , sala de dans, servicii diverse etc Agent exclusiv va propunem la inchiriere in zona Parcului Carol un spatiu comercial, c-tie individuala amplasat stradal, cu vizibilitate si trafic pietonal.Are o suprafata utila de 180mp format din salon open space 50 de locuri , bar, 2 grupuri sanitare, bucatarie cu anexe, spatiu depozitare. Dispune de 2 usi de acces, AC, CT,gresie si faianta, parchet, curent w380 cu 19 kw,gaz. Se inchiriaza nemobilat, neutilat. Necesita renovare.A functionat ca restaurant 10 ani. Se acorda perioada de gratie 3 luni pentru renovare si puteti amenaja cum doriti. Pretabil pub, bistro, cafenea, showroom, restaurant, servicii diverse, delivery,catering,take away etc. Pret 2500 Euro usor negociabil Detalii ,poze,video si vizionari . Detinem cheile proprietatii. I.D intern SBUILT 6657
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură Nemodernizat

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFFD04001 Copiat! 243946139 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: Parcul Carol
Regim înălțime: P+1E
Stadiu construcție: Există
Suprafață teren: 200 mp
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Utilități
Apă Canalizare Curent
Comision
50%

Vecinătăți:

parcul carol, restaurante, firme, blocuri noi, case, vile , cladiri birouri

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
13.88 EUR/mp (total: 2498 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Înălțime spațiu (m):
3
Suprafață disponibilă:
180
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 1

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
11 Iunie
Stații tramvai aprox. 33 m
bus-station
Statia Calea 13 Septembrie, linia 136, N121
Stații autobuz aprox. 382 m
metro-station
Metrorex. Stația Piața Unirii 1 (M1) (en)
Stații metrou aprox. 604 m
trolleybus-station
Statia Facultatea de Drept, linia 61,69,90,91
Stații troleibuz aprox. 1519 m
Școală
kindergarten
Gradinita nr. 192 (Pisicile aristocrate)
Gradinițe aprox. 142 m
kindergarten
Gradinita nr.192, "Pisicile Aristocrate"
Gradinițe aprox. 154 m
school
Liceul de Arte "Dinu Lipatti"
Școli aprox. 298 m
university
Facultatea de Teologie Ortodoxa
Universități aprox. 515 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 193 m
park
Parc
Parcuri aprox. 198 m
public-square
Piața Constituției
Piețe publice aprox. 436 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 963 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 15400 mp în Progresul
2.371 - 88.913 € / lună
București, Progresul
15 mp utili
Logistică
Spațiu comercial, de 147 mp, în Berceni
2.501 € / lună
București, Berceni
147 mp utili
Bloc de apartamente
8E
Spațiu comercial, 78 mp în Giurgiului
2.574 € / lună
București, Giurgiului
78 mp utili
Spațiu stradal

Detalii de contact

BUILT TO LAST INVESTMENTS

Athena Stoenciu manager comercial