Clinică Dentară | Zona Cotroceni | 130 mp | Complet utilat și mobilat

5.000 € / lună
38.46 € / mp / lună

Cotroceni, București

Sup. utilă / mp. utili:
130 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

North Bucharest Rent oferă spre închiriere un spațiu comercial de 130 mp, configurat și amenajat ca clinică dentară, situat în zona Cotroceni — unul dintre cele mai elegante și căutate cartiere din București, cu o clientelă rezidențială stabilă, cu putere de cumpărare ridicată și afinitate pentru servicii medicale de calitate. Spațiul este predat complet utilat și mobilat, exact în configurația din imagini — o oportunitate excepțională pentru un medic dentist sau o echipă medicală care dorește să preia un cabinet funcțional sau să lanseze o clinică nouă fără costuri, timp și stres de amenajare. Finisajele de înaltă calitate, inclusiv tâmplăria din stejar masiv, conferă spațiului o eleganță aparte și un standard estetic rar întâlnit în oferta de cabinete medicale din București. Un avantaj suplimentar îl reprezintă contractul de service activ cu firma Sitea — una dintre companiile consacrate în întreținerea echipamentelor stomatologice — care asigură continuitate operațională și liniștea că infrastructura tehnică este în permanență monitorizată și întreținută profesional. Dotări complete: Spațiu complet utilat și mobilat, predat cheie în mână Tâmplărie din stejar masiv — finisaje premium Contract de service activ cu firma Sitea pentru echipamentele clinicii Centrală termică proprie pentru încălzire eficientă Aer condiționat — confort optim pe tot parcursul anului Grupuri sanitare Compartimentare interioară funcțională, cu 3 cabinete, specifică unei clinici dentare moderne Zona Cotroceni oferă un cadru rezidențial liniștit și pretențios, cu acces facil dinspre Splaiurile Independenței, Bulevardul Eroilor și Grozăvești, bine deservită de mijloace de transport în comun. Vecinătatea include blocuri rezidențiale, ambasade, clinici private și o comunitate activă, ceea ce asigură o clientelă fidelă și constantă pentru servicii medicale de calitate. Spațiul este disponibil imediat, predat în configurația completă din imagini. Pentru detalii și vizionări, vă stau la dispoziție.