4

Spatiu comercial One Cotroceni Park CT6

2.300 € / lună
25.56 € / mp / lună

Cotroceni, București

Sup. utilă / mp. utili:
90 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Proprietar inchiriez spațiu comercial nou situat la parterul blocului CT6, cu o suprafață de 90,2 mp și o terasă de 43 mp. La subsol (-1) este inclus un loc de parcare de 12,5 mp, dotat cu stație de încărcare electrică 7.4 kWh, contorizată individual. Amenajarea și utilarea sunt noi, realizate conform normelor PSI. Spațiul este la prima închiriere. Detalii tehnice: • Suprafață: 90 mp • Vitrină generoasă (~7 ml) cu vizibilitate excelentă • Utilități complete și funcționale: curent trifazic (15 kWh), apă, climatizare • Dotări PSI: senzori de fum (4), hidrant, stingătoare, buton incendiu, sirenă, iluminat de urgență/evacuare • Posibilitate de compartimentare flexibilă în funcție de activitate • Acces facil, atât pietonal, cât și auto Preț 2300 euro/lunar. Spațiul este amplasat într-o zonă cu vad comercial foarte bun, potrivit pentru diverse tipuri de activități comerciale sau de servicii. Pretabil clinica medicală, cabinet medical, cabinet stomatologic, farmacie, notariat, birou arhitectura, cafenea, cofetărie etc. Spațiul se află în proximitatea clădirii de birouri ONE Cotroceni Park cu 3 corpuri, a școlii generale I.G.Duca relocata in ansamblul rezidențial, WorldClass etc. - ancore comerciale: food court / birouri / parcări / școala / clădire de birouri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV100403B Copiat! 272307083 Copiat!
Actualizat în: 20 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 90 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
25.56 EUR/mp (total: 2300 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
90
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Aprodex
Stații tramvai aprox. 251 m
bus-station
Statie RATB 122, 136, 226
Stații autobuz aprox. 278 m
metro-station
Academia Militară (M5)
Stații metrou aprox. 490 m
train-station
Fosta Gara Regala Cotroceni (en)
Stații tren aprox. 910 m
Școală
kindergarten
Gradinita Adnan
Gradinițe aprox. 282 m
school
Cladirea centrala Universitatea Nationala de Aparare Carol I
Școli aprox. 344 m
university
Camin
Universități aprox. 406 m
kindergarten
GRĂDINIȚA DE COPII NR. 75
Gradinițe aprox. 618 m
Recreere
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 159 m
park
Parc
Parcuri aprox. 282 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 413 m
hypermarket
Intrarea in caminele C si D din grozavesti
Hipermarket aprox. 1913 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 98.32 mp, în Rahova
2.500 € / lună
București, Rahova
98,32 mp utili
Spațiu comercial, de 135 mp, în Antiaeriană
2.501 € / lună
București, Antiaeriană
135 mp utili
Spațiu stradal
2023
Spațiu comercial, 89.3 mp în Cotroceni
2.500 € / lună
București, Cotroceni
89,3 mp utili
Bloc de apartamente
8E

Detalii de contact

Stefan

Stefan

CONTACT

Creează alertă