Spațiu Demisol 106 mp | Intrare Separată + Toate Utilitățile Incluse

801 € / lună
7.56 € / mp / lună

Rahova, București

Sup. utilă / mp. utili:
106 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
2006 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Se închiriază spațiu de 106 mp utili, la demisol, cu intrare separată direct din strada Mihail Sebastian, sector 5. Chirie: 800 euro/lună. ( inclus TVA ) Utilități INCLUSE în preț: apă, curent, mentenanță, paza, receptie. Cost fix lunar. Spațiul este open space, ușor de organizat sau compartimentat. Are grup sanitar propriu și zonă de depozitare. Înălțime aproximativ 3 m. Potrivit pentru: – depozitare – arhivă – sală cursuri – activități logistice – atelier – activități fără trafic intens Clădire cu funcțiune mixtă, situată langa Mall Prosper și 13 Septembrie. Parcare disponibilă în fața imobilului. Contract minim 12 luni. Garanție o lună. Disponibil imediat. Filmare disponibila in anunt.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X3HJ140MQ Copiat! 275518790 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 106 mp
Regim înălțime: D+P+4E
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Comision
0%

Vecinătăți:

13 Septembrie, Prosper Mall, Panduri

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statie RATB 122, 226
Stații autobuz aprox. 131 m
tram-station
Statie RATB Calea 13 Septembrie / Soseaua Progresului, linia 1, 8, 11, 25, 47