Inchiriere spatiu comercial, 118mp, Zona Rahova

2.250 € / lună
19.07 € / mp / lună

Rahova, București

Sup. utilă / mp. utili:
118 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere un spatiu comercial de 118 mp amplasat intr-o zona cu circulatie pietonala buna, potrivit pentru comert, servicii sau alte activitati cu public. Sala de vanzare are 60 mp si o vitrina frontala de 9.5 ml – suprafata generoasa de expunere, vizibila din strada. Spatiul dispune de acces secundar pentru aprovizionare, curent trifazic si grup sanitar, astfel incat poate fi preluat si operational rapid, fara investitii suplimentare majore. Suprafata totala: 118 mp Sala de vanzare: 60 mp Vitrina: 9.5 ml Utilitati: trifazic, grup sanitar, acces secundar Chirie: 2250Euro POZELE AU ROL DE PREZENTARE SI NU FAC OBIECTUL SPATIULUI DESCRIS!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP50411Q Copiat! 275558678 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
19.07 EUR/mp (total: 2250 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
118
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Calea Ferentari / Calea Rahovei / Ferentari / Sebastian, linia 173, 220, N114,8, 23, 32
Stații autobuz aprox. 28 m
tram-station
Calea Ferentari
Stații tramvai aprox. 60 m
bus-station
Statia Calea Ferentari / Calea Rahovei / Ferentari / Sebastian, linia 173, 220, N114, 8, 23, 32
Stații autobuz aprox. 350 m
metro-station
Orizont (M5)
Stații metrou aprox. 1982 m
Școală
school
ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 280
Școli aprox. 171 m
school
Scoala nr. 280
Școli aprox. 179 m
kindergarten
GRĂDINIȚA DE COPII ELECTROMAGNETICA
Gradinițe aprox. 351 m
university
Academia Tehnica Militara
Universități aprox. 1190 m
Recreere
supermarket
Mega Image Rahova
Supermarket aprox. 61 m
park
Loc Joaca
Parcuri aprox. 72 m
public-square
P-ta Chirigiu
Piețe publice aprox. 881 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1099 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 215 mp, în Eminescu
2.401 € / lună
București, Eminescu
215 mp utili
Centru comercial
1E
Spațiu comercial, 120 mp în Pipera
2.040 € / lună
București, Pipera
120 mp utili
Bloc de apartamente
7E
Spațiu comercial, 115 mp în Cotroceni
2.087 € / lună
București, Cotroceni
115 mp utili
Bloc de apartamente
12E