Spatiu comercial | Calea Rahovei 303 | Vad Stradal |Parc Sebastian

400 € / lună
12.12 € / mp / lună

Rahova, București

Sup. utilă / mp. utili:
33 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
8
An constr.:
1981 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat – Calea Rahovei, zona Parcul Sebastian RamiroImob vă propune spre închiriere un spațiu comercial amplasat excelent pe Calea Rahovei, în imediata apropiere a Parcului Sebastian, cu vizibilitate foarte bună și vad stradal intens circulat. Proprietatea beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun, fiind situată chiar lângă stația de tramvai (linia 23), ceea ce asigură un flux constant de potențiali clienți. Spațiul este compartimentat eficient, având 2 camere decomandate, grup sanitar propriu (WC) și dispune de toate facilitățile necesare desfășurării diverselor activități comerciale sau de birou. În plus, contorizarea este separată, oferind un control optim al costurilor. Ideal pentru showroom, birou, salon sau alte activități comerciale. Agent Imobiliar si consultant: Daniel K. Comision Standard.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCRN04000 Copiat! 275513585 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Suprafață utilă: 33 mp
Regim înălțime: P+8E
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Comision
0%

Petre Ispirescu
Stații tramvai aprox. 287 m
bus-station
Statia Calea Ferentari / Calea Rahovei / Ferentari / Sebastian, linia 173, 220, N114, 8, 23, 32