Spatiul Comercial| Calea Rhaovei| Pret negociabil| Orice domeniu

2.610 € / lună
30.35 € / mp / lună

Rahova, București

Sup. utilă / mp. utili:
86,76 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

📌 ID Proprietate: P17533 🏡 📍 DESCRIERE GENERALĂ Se oferă spre închiriere un spatiu comercial, situat în Rahova, la parterul unui bloc. Proprietatea se remarcă prin suprafata utila de 85,76 mp si compartimentarea open-space tip vagon si posibilitatea de personalizare in functie de activitate. 🎯 DESTINAȚIE SI RECOMANDARE Recomandat pentru orice domeniu de activitate, acest imobil oferă funcționalitate, într-o zonă bine conectată la facilități esențiale. 🛋️ COMPARTIMENTARE SI DOTĂRI Suprafață utilă: 86 mp Compartimentare: open-space Camere: 1 Băi: 1 Etaj: P Utilități și echipamente: centrală termică, apa, grup sanitar. Alte dotări: loc de parcare prin solicitare la primarie. 📍 LOCAȚIE SI ACCESIBILITATE Situat în Calea Rahovei, cu acces facil către: Jysk, Restaurante, Centre comerciale ( Jumbo, Penny), Afi Tech Park. ✅ AVANTAJE Disponibiliate imediata si flexibilite de amenajare. Toate utilitatile. ℹ️ CONDIȚII DE ÎNCHIRIERE Chirie lunară: 2.610€ Garanție: 1 / 2 luni- in functie de domeniul de activitate. Disponibilitate mutare: imediată Regim închiriere: spatiu comercial 🤝 OFERTĂ DEDICATĂ CHIRIAȘILOR Beneficiezi de: Consultanță dedicată din partea agenției CLC Asistență completă în întocmirea contractului și înregistrarea ANAF Posibilitate de vizionare rapidă și flexibilă 📞 Pentru programarea unei vizionări sau informații suplimentare, nu ezita să ne contactezi!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCH1140AU Copiat! 275552498 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 86.76 mp
Structură rezistență: Cărămidă
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Soseaua Progresului
Stații tramvai aprox. 150 m
bus-station
Statia Calea Rahovei / Soseaua Progresului, linia 173, N114, 1, 8, 11, 23, 25, 32, 47
Stații autobuz aprox. 196 m
tram-station
Calea Rahovei
Stații tramvai aprox. 204 m
metro-station
Metrorex. Stația Eroii Revoluției (M2)(1986)