1

Spatiu comercial in zona Apusului/Commercial space in the Apusului area

700 € / lună
18.92 € / mp / lună

Apusului, București

Sup. utilă / mp. utili:
37 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
8
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial situat în zona Apusului, amplasat la parterul unui bloc, într-o locație bine conectată, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Stația de metrou Gorjului. Zona beneficiază de acces facil către mijloace de transport, magazine și numeroase facilități urbane. Spațiul are o suprafață de 37 mp și este alcătuit din 2 camere, fiind potrivit pentru multiple activități comerciale sau profesionale. Proprietatea a fost închiriată până recent, iar ultimul chiriaș a desfășurat activitate aici timp de 12 ani, ceea ce reflectă stabilitatea și potențialul foarte bun al locației. Datorită compartimentării și poziționării, spațiul este ideal pentru birouri, sediu de firmă, cabinet, salon sau alte activități similare. _____________________________________________ Commercial space located in the Apusului area, situated on the ground floor of a residential building, in a well-connected location approximately 15 minutes walking distance from Gorjului Metro Station. The area offers easy access to public transportation, shops, and various urban amenities. The property has a surface of 37 sqm and consists of 2 rooms, making it suitable for multiple business or professional activities. The space was rented until recently, and the previous tenant operated here for 12 years, reflecting the stability and strong potential of the location. Thanks to its layout and positioning, the property is ideal for offices, company headquarters, medical or consulting practices, beauty salons, or many other types of businesses.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFGK04007 Copiat! 275563282 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+8E

Chirie / u.m. / lună:
18.92 EUR/mp (total: 700 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
37
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter / 8

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Complex Comercial Apusului
Stații autobuz aprox. 226 m
trolleybus-station
statia Autogara Militari, linia 61,62
Stații troleibuz aprox. 588 m
metro-station
Metrorex. Stația Gorjului (M3)(1994/1998)
Stații metrou aprox. 633 m
tram-station
Frigocom
Stații tramvai aprox. 1117 m
Școală
school
Gradinita 198 Dumbrava Minunilor
Școli aprox. 91 m
school
Scoala Generala 198
Școli aprox. 104 m
kindergarten
Dumbrava Minunilor
Gradinițe aprox. 118 m
university
Colegiu Penticostal
Universități aprox. 1090 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 115 m
supermarket
Mega Image - Apusului
Supermarket aprox. 257 m
restaurant
Restaurant-bar Cristal
Restaurant aprox. 259 m
sports-ground
Baza Sportiva Givova
Terenuri sport aprox. 687 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 57.00 mp, în Drumul Taberei
700 € / lună
București, Drumul Taberei
57 mp utili
Bloc de apartamente
10E
Spațiu comercial, de 57.00 mp, în Drumul Taberei
700 € / lună
București, Drumul Taberei
57 mp utili
Bloc de apartamente
8E
Spațiu comercial, 45 mp în Iancului
699 € / lună
București, Iancului
45 mp utili
Spațiu stradal

Detalii de contact

ELITE HOMES

Elite Homes

4.60(16 review-uri)

ELITE HOMES