1

Inchiriere spatiu comercial. 75 mp, Zona Lujerului

1.800 € / lună
24 € / mp / lună

Lujerului, București

Sup. utilă / mp. utili:
75 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Ofer spre inchiriere un spatiu comercial de 75 mp intr-o zona cu circulatie pietonala excelenta – unul dintre cele mai bune amplasamente pentru activitati cu flux mare de clienti. Sala de vanzare are 48 mp si o vitrina frontala de 6 ml, cu vizibilitate buna din strada. Spatiul dispune de grup sanitar si acces secundar pentru aprovizionare, fiind functional si practic pentru o gama larga de activitati comerciale. Spatiul este eliberabil in aproximativ 60 de zile. Suprafata totala: 75 mp Sala de vanzare: 48 mp Vitrina: 6 ml Utilitati: grup sanitar, acces secundar Amplasament: zona cu vad pietonal excelent Disponibilitate: in 60 de zile Chirie: 1.800 euro/luna POZELE AU ROL DE PREZENTARE SI NU FAC OBIECTUL SPATIULUI DESCRIS!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP50411S Copiat! 275558681 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
24.00 EUR/mp (total: 1800 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
75
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Lujerului, linia 236, 336, 136, N115, 106
Stații autobuz aprox. 25 m
trolleybus-station
Statia RATB Lujerului, linia 61, 62
Stații troleibuz aprox. 92 m
metro-station
Metrorex. Stația Lujerului (M3)
Stații metrou aprox. 104 m
tram-station
Statia Bd. Uverturii / Pasajul Lujerului, linia 41
Stații tramvai aprox. 250 m
Școală
school
Liceul Economic nr. 5 ” Costin C. Kiritescu ”
Școli aprox. 296 m
kindergarten
Gradinita 197
Gradinițe aprox. 301 m
school
Sala de sport
Școli aprox. 312 m
university
Facultatea de Inginerie Electrica
Universități aprox. 895 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 94 m
park
Spatiu verde
Parcuri aprox. 268 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 566 m
public-square
Intersectia Leu
Piețe publice aprox. 1946 m

Proprietăți similare

Teren construcție, în Grozăvești
1.750 € / lună
București, Grozăvești
Spațiu comercial, de 90.00 mp, în Drumul Taberei
1.791 € / lună
București, Drumul Taberei
90 mp utili
Centru comercial
Spațiu comercial, de 80.00 mp, în Militari
1.950 € / lună
București, Militari
80 mp utili
Centru comercial

Spații comerciale de închiriat în zona Lujerului, Sector 6