Spatiu Depozitare-Prelungirea Ghencea Sector 6

1.952 € / lună
5.74 € / mp / lună

Prelungirea Ghencea, București

Sup. utilă / mp. utili:
340 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiul listat este un demisol locuibil, amenajat bazic, curat , bine intretinut , fara probleme de infiltratii, perfect uscat., iluminat si ventilat natural. Spatiul poate fi folosit ca atare pentru depozitare sau activitati comerciale care nu necesita vad comercial stradal sau trafic intens.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XGGQ04005 Copiat! 275387933 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 340 mp

Vecinătăți:

Lidl Prelungirea Ghencea, cartier Primavara

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Ansamblul Primavara
Stații autobuz aprox. 326 m
bus-station
Primacom
Stații autobuz aprox. 713 m
metro-station
Valea Ialomiței (M5)
Stații metrou aprox. 1607 m
tram-station
Valea Cascadelor
Stații tramvai aprox. 1654 m
Școală
kindergarten
Watoto
Gradinițe aprox. 401 m
kindergarten
Gradinita cu program prelungit Butterfly
Gradinițe aprox. 781 m
school
Scoala Genesis
Școli aprox. 798 m
school
Scoala PROINGENIO
Școli aprox. 984 m
Recreere
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 428 m
restaurant
Domino's Pizza
Restaurant aprox. 1031 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1086 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1733 m

Istoricul prețurilor