Spatiu comercial de inchiriat 120 mp - vitrina la strada - Selimbar, zona Brana

2.613 € / lună
21.78 € / mp / lună

Șelimbăr, Județul Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
120 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
2
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia Nova Imob va propune spre inchiriere un spatiu compercial in suprafata utila de 120 mp, amplasat la parterul unei cladiri cu un regim de inaltime P + 2, situat in zona Pictor Nicolae Brana - Selimbar. Spatiul este compartimentat in 2 zone cu perete de rigips intre ele, dupa preferinte se poate reface intr-o singura incapere de tip open-space. Proprietatea beneficiază, de asemenea si de o terasă generoasă de aproximativ 100 mp. Avantaje: - 6 locuri de parcare proprii; - zona cu vad comercial ridicat, vizibilitate buna; - spatiu stradal cu vitrina; - suprafata bine configurata, pretabila pentru diverse activitati comerciale: retail, servicii, showroom, horeca; - disponibilitate imediata. Pret: 2.160 euro+TVA/luna + Garantie Tel: - Anca * Se percepe comision agentie - 50% din prima luna de chirie; * Perioada contractuala: Minim 12 luni;
Citește mai mult Citește mai puțin
6 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XD9814040 Copiat! 275570924 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 120 mp
Regim înălțime: P+2E
Structură rezistență: Cărămidă
Stadiu construcție: Finalizată

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare
Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Sibiu-Triaj (Sud)
Stații autobuz aprox. 511 m
bus-station
Piata V. Aaron 2
Stații autobuz aprox. 692 m