Spațiu comercial de închiriat în Sfântu Gheorghe, pe strada 1 Decembrie 1918!

1.277 € / lună
9.68 € / mp / lună

Central, Sfântu Gheorghe

Sup. utilă / mp. utili:
132 mp
Tip prop.:
Centru comercial
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat în Sfântu Gheorghe, pe strada 1 Decembrie 1918, cu o suprafață de 132 m². În acest spațiu a funcționat anterior o unitate de alimentație publică, fiind potrivit și pentru activități similare. Imobilul dispune de electricitate, gaz și apă, având 2 intrări și 2 băi separate pentru personal și clienți. Datorită amplasării și compartimentării, spațiul este potrivit pentru activități comerciale, alimentație publică sau servicii. Potrivit pentru desfășurarea unei afaceri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCJR0402A Copiat! 275541983 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Regim înălțime: P

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
9.68 EUR/mp (total: 1278 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
132

Berarie
Stații autobuz aprox. 100 m
bus-station
Berarie
Stații autobuz aprox. 114 m
bus-station
Debren
Stații autobuz aprox. 327 m
bus-station
Biserica reformata
Stații autobuz aprox. 327 m
Școală
school
Scoala Ady Endre
Școli aprox. 770 m
school
Scoala de Arta si de Meserii
Școli aprox. 784 m
kindergarten
Csipike
Gradinițe aprox. 787 m
kindergarten
Alba ca Zapada
Gradinițe aprox. 1261 m
Recreere
pub
Alibi Cafe
Pub aprox. 25 m
supermarket
Profi
Supermarket aprox. 273 m
park
Parc
Parcuri aprox. 281 m
sports-ground
Teren de fotbal
Terenuri sport aprox. 385 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 113 mp, în Periferie
1.093 € / lună
Sfântu Gheorghe, Periferie
113 mp utili
Centru comercial
2E
Spațiu comercial, 101 mp în Central
1.000 € / lună
Sfântu Gheorghe, Central
101 mp utili
Casă/Vilă
Spațiu comercial, 64 mp în Central
1.161 € / lună
Sfântu Gheorghe, Central
64 mp utili

Spații comerciale de închiriat în zona Central, Sfântu Gheorghe