Spatiu comercial de inchiriat

1.299 RON / lună
86.60 RON / mp / lună

Central, Sfântu Gheorghe

Sup. utilă / mp. utili:
15 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

🌸SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT ÎN SFÂNTU GHEORGHE 🌸 Stil modern și compact! 📍 Strada Viitorului Se închiriază un spațiu de 15 m², recent renovat, luminos și modern, dotat cu baie proprie. Ideal pentru: * salon de coafură * manichiură/pedichiură * cosmetică * birou * activități de consultanță sau cabinet de avocatură Spațiul permite amenajarea confortabilă a unui post de coafor și a unei mese pentru manichiură. ✔️ Baie proprie ✔️ Spațiu compact și ușor de întreținut ✔️ Amplasare bună ✔️ Recent renovat Fotografiile mobilate sunt cu titlu de prezentare / randări illustrative. 📞 Pentru detalii: 🌸KIADÓ ÜZLETHELYISÉG SEPSISZENTGYÖRGYÖN 🌸 Stílusos és kompakt! 📍 Jövő utca (Str. Viitorului) Kiadó egy frissen felújított, világos és modern, 15 m²-es helyiség saját fürdőszobával. Ideális lehet: * fodrászatnak * manikűr/pedikűr szalonnak * kozmetikának * irodának * tanácsadói vagy ügyvédi tevékenységhez A helyiség mérete lehetővé teszi akár egy fodrász és egy manikűrös munkaállomás kialakítását is. ✔️ Saját fürdőszoba ✔️ Kompakt, könnyen fenntartható tér ✔️ Jó elhelyezkedés ✔️ Frissen felújított állapot A bútorozott képek illusztrációk/látványtervek. 📞 Érdeklődni:
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8C404000 Copiat! 275528232 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Canalizare Apă
Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
86.60 RON/mp (total: 1299 RON/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
15

Str. Vasile Goldis
Stații autobuz aprox. 248 m
bus-station
Str. Vasile Goldis
Stații autobuz aprox. 326 m
bus-station
Institutul de proiectari
Stații autobuz aprox. 420 m
bus-station
Institutul de proiectari
Stații autobuz aprox. 426 m
Școală
kindergarten
Alba ca Zapada
Gradinițe aprox. 439 m
kindergarten
Csipike
Gradinițe aprox. 742 m
school
Grup Scolar Constantin Brancusi
Școli aprox. 812 m
school
Scoala de Arta si de Meserii
Școli aprox. 842 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 67 m
restaurant
Vigado
Restaurant aprox. 245 m
sports-ground
Teren de sport in memoriam Dani Kinga
Terenuri sport aprox. 248 m
supermarket
Merkur
Supermarket aprox. 655 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 94 mp în Central
112.800 € / lună
Județul Covasna, Întorsura Buzăului
94 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, 132 mp în Central
1.277 € / lună
Sfântu Gheorghe, Central
132 mp utili
Centru comercial
Spațiu industrial, în Central
1.210 € / lună

Spații comerciale de închiriat în zona Central, Sfântu Gheorghe