Afacere la cheie 137 mpu si terasa de 180 mp Ultracentral

2.946 € / lună
21.50 € / mp / lună

Aeroport, Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
137 mp
Tip prop.:
Centru comercial
An constr.:
2000 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Agenția Imobiliară I-Imob vă propune spre închiriere un spațiu comercial premium, situat într-o zonă ultracentrală, complet renovat și pregătit pentru desfășurarea unei activități HoReCa la cele mai înalte standarde. Proprietatea impresionează prin poziționarea excelentă, vizibilitatea foarte bună și suprafețele generoase dedicate atât interiorului, cât și terasei exterioare. Suprafață utilă restaurant: 137 mp Capacitate aproximativă: 50 locuri interior Terasă exterioară: aproximativ 180 mp Capacitate aproximativă: 60 locuri Spațiul se închiriază nemobilat și neutilat, oferind noului chiriaș libertatea de a-și amenaja conceptul exact după propriul stil și necesități. Pentru cei care își doresc o preluare rapidă și eficientă a activității, există posibilitatea predării la cheie, exact ca în imaginile prezentate în anunț, prin: preluarea societății comerciale a fostului chiriaș sau achiziționarea separată a întregului mobilier și a echipamentelor existente (frigidere, aragaz, mese, scaune, accesorii și alte dotări profesionale). Un avantaj major îl reprezintă faptul că societatea comercială deține toate autorizațiile și avizele necesare, actualizate la zi, facilitând astfel începerea rapidă a activității. Proprietatea este disponibilă începând cu data de 1 Iunie 2026. Această locație reprezintă alegerea ideală pentru restaurante premium, wine bar, lounge, bistro sau concepte gastronomice moderne care își doresc o prezență exclusivistă într-o zonă centrală cu trafic intens. Preț chirie: 2.945 Euro lună Pentru informații suplimentare sau programarea unei vizionări, echipa I-Imob vă stă cu drag la dispoziție!