Cabinet stomatologic avizat zona Arhitectilor

400 € / lună
4.35 € / mp / lună

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
92 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
2020 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare propune spre inchiriere tura intr-un cabinet stomatologic ultramodern in Cartierul Arhitectilor.Spatiul este compus din sala de asteptare cu receptie, camera consultatii si tratament,vestiar medici,camera de sterilizare,camera pentru deseuri biologice si doua grupuri sanitare.Cabinetul este mobilat complet si utilat cu aparatura noua,ultramoderna care este in garantie.Pentru mai multe detalii va rugam sa contactati agentul si sa specificati ID ul proprietatii P16121 Prețul de promovare este de 400€ /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X82M141C4 Copiat! 248104682 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 92 mp

Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Ciresica
Stații autobuz aprox. 183 m
bus-station
Ciresica 2
Stații autobuz aprox. 191 m
bus-station
Calea Cisnadiei
Stații autobuz aprox. 358 m