1

Spațiu comercial de închiriat în SIBIU Bd. Mihai Viteazu nr.11 Preț Negociabil

3.367 € / lună
42.35 € / mp / lună

Mihai Viteazul, Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
79,5 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Oportunitate unică de a închiria un spațiu comercial, situat într-o zonă cu trafic intens, ideal pentru orice tip de afacere! Cu o suprafață generoasă și vizibilitate excelentă, cu un trafic pietonal intens, acest spațiu este pregătit să-ți susțină creșterea. Perfect pentru retail, showroom sau alte activități comerciale. Direct de la proprietar, COMISION 0%! - Locație: Bulevardul Mihai Viteazul 11, Sibiu 550350 https:// /SXuYnQDaTTC3Yp4E6 - Suprafață construita: 96,9 mp - Suprafață utilă: 79,5 mp - Facilități: Energie electrică, gaz, apă potabilă. Nu rata această oportunitate! Contactează-ne pentru mai multe informații și pentru a programa o vizionare." Nr. de telefon:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFHT04001 Copiat! 246927688 Copiat!
Actualizat în: 09 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Nume proprietate: Spațiu comercial de închiriat în SIBIU Bd. Mihai Viteazu nr.11 Preț Negociabil
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Apă Canalizare
Comision
0%

Subspații disponibile

Oportunitate unică de a închiria un spațiu comercial, situat într-o zonă cu trafic intens, ideal pentru orice tip de afacere! Cu o suprafață generoasă și vizibilitate excelentă, cu un trafic pietonal intens, acest spațiu este pregătit să-ți susțină creșterea. Perfect pentru retail, showroom sau alte activități comerciale. Direct de la proprietar, COMISION 0%! - Locație: Bulevardul Mihai Viteazul 11, Sibiu 550350 https://maps.app.goo.gl/SXuYnQDaTTC3Yp4E6 - Suprafață construita: 96,9 mp - Suprafață utilă: 79,5 mp - Facilități: Energie electrică, gaz, apă potabilă.

Chirie / u.m. / lună:
42.35 EUR/mp (total: 3367 EUR/lună) + alte cheltuieli, Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
79.5

Cofetaria Primavara
Stații autobuz aprox. 128 m
bus-station
Bloc 9 Mihai Viteazu
Stații autobuz aprox. 144 m
bus-station
Bloc 1 Mihai Viteazu
Stații autobuz aprox. 205 m
bus-station
Lamaitei
Stații autobuz aprox. 245 m
Școală
kindergarten
Gradinita Nr. 42
Gradinițe aprox. 209 m
school
Scoala Generala Nr. 6
Școli aprox. 261 m
university
Facultatea de Stiinte Agroalimentare
Universități aprox. 352 m
kindergarten
Gradinita Kristine
Gradinițe aprox. 691 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 52 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 230 m
supermarket
Alcomsib Cedonia
Supermarket aprox. 393 m
restaurant
Super Mamma
Restaurant aprox. 428 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 141 mp în Mihai Viteazul
2.559 € / lună
Sibiu, Mihai Viteazul
141 mp utili
Bloc de apartamente
8E
Spațiu comercial, 103 mp în Sub Arini
2.617 € / lună
Sibiu, Sub Arini
103 mp utili
Spațiu stradal
2023
Spațiu comercial, de 226 mp, în Valea Aurie
2.734 € / lună
Sibiu, Valea Aurie
226 mp utili
Centru comercial
10E

Detalii de contact

SOCIETATE PE ACTIUNI

Alexandra Director Inchirieri

SOCIETATE PE ACTIUNI

CONTACT