Spatiu comercial de inchiriat 80mp Sibiu Strand

751 € / lună
9.39 € / mp / lună

Ștrand, Sibiu

Sup. utilă / mp. utili:
80 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
1
An constr.:
2008 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Inovativ Imob Concept va propune spre inchiriere un spatiu comercial compartimentat cu o suprafata utila de 80 mp, situat la parterul unui imobil aflat in zona Strand. Spatiul este compartimentat din doua inacaperi, grup sanitar . Acesta dispune intrare stradala, vitrina, clima si incalzire in pardoseala,, fiind pretabil pentru multiple activitati comerciale, spatiu pentru birouri, salon, magazin etc, beneficiind atat de vad pietonal, cat si auto. Imobilul se afla pozitionat intr-o zona in plina dezvoltare imobiliara cu peste 2500 de apartamente locuite si in imediata vecinatate a multor puncte de interes comun.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XA8U1408C Copiat! 274796154 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+1E

Fizioterapie
Stații autobuz aprox. 366 m
bus-station
Sc. Militara 2
Stații autobuz aprox. 382 m
bus-station
Bulevardul Victoriei
Stații autobuz aprox. 498 m
bus-station
Barsei
Stații autobuz aprox. 511 m
Școală
kindergarten
FasTracKids
Gradinițe aprox. 650 m
school
Scoala Nr. 1
Școli aprox. 651 m
kindergarten