Inchiriere spatiu comercial stradal, Targu-Jiu, vizavi de Piata centrala

1.500 € / lună
21.13 € / mp / lună

Central, Târgu Jiu

Sup. utilă / mp. utili:
71 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
1983 (Finalizată)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat – vizibilitate maximă - poziție de colt - ideal pentru activități medicale! Domina Imobiliare vă propune spre închiriere spațiu comercial situat în Târgu Jiu, Bulevardul ”Constantin Brâncuși”, vizavi de Piața centrală, poziționat strategic, pe colț, la parter de bloc, cu trafic intens pe ambele străzi și vizibilitate excelentă, expunere continuă, potențial real de atragere clienți fără costuri suplimentare de promovare. Spațiul este potrivit pentru activități medicale (clinicǎ, cabinet stomatologic, laborator, recuperare, estetică medicală) – spațiul funcționează în prezent ca laborator de tehnică dentară, fiind deja adaptat pentru acest tip de activitate. În prețul afișat se include și aparatura și tehnica necesare pentru această activitate. Caracteristici: - Suprafață utilă: 71 mp - Branșament de curent trifazic, cu contor și instalație interioară - Compartimentare eficientă: 3 încăperi - Open space generos + zonă dedicată pentru recepție - Două intrări separate – flux optim pentru clienți și personal - Acces independent față de intrarea în bloc - Rampă pentru persoane cu dizabilități – conformitate și accesibilitate reală - Baie cu duș + spațiu pentru vestiar - Vitrine largi – lumină naturală excelentă + spațiu ideal pentru branding și afișaj Avantaj competitiv clar: locație de colț + suprafețe vitrate mari = marketing gratuit, 24/7. Fie că vrei să deschizi o clinică modernă sau să-ți muți activitatea într-un spațiu care inspiră profesionalism și încredere, această proprietate îți oferă exact contextul de care ai nevoie pentru a crește. Vrei să vezi mai multe oferte similare? Ne poți contacta la numărul de telefon sau pe . ID/COD ofertă: 1498