Spatiu Comercial, 1000 mp, Targu Mures

4.840 € / lună
4.84 € / mp / lună

Depozite, Târgu Mureș

Sup. utilă / mp. utili:
1.000 mp
Tip prop.:
Centru comercial
An constr.:
2006 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat in Targu Mures - COMISION ZERO. Localizare - Targu Mures, strada Depozitelor, fost centru comercial Ambient. Spatiul este pretabil pentru activitati de comert si servicii. Descriere: - etaj in cladire comerciala, fost centru comercial - suprafata spatiu comercial propus 1000 mp, suprafata totala disponibila 2900 mp - amenajare: pardoseala parchet si gresie, pereti zugraviti cu lavabila alba, iluminat spoturi, prize electrice, tamplarie PVC Avantaje: - vizibilitate maxima - parcare privata in fata - expunere maxima la strada principala de trafic auto, statie transport public - proximitate: magazine, showroom-uri mobila, comercianti materiale de constructii si instalatii Structura rezistenta: beton Nr terase: 0 Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata construita: 1000 mp Suprafata terase: 0 mp Suprafata curte: 500 mp Nr garaje: 0 Vicii cunoscute: Nr incaperi: 1 Alte detalii zona - Amenajare strazi (Asfaltate) Utilitati - Utilitati generale (Curent,Curent trifazic,Apa,Canalizare,Gaz,CATV,Telefon) Finisaje - Podele (Beton) Servicii - Servicii imobil (Supraveghere video) pretinchiriere: 4000 monedainchiriere: EUR pretinchiriereunitar: 4 monedainchiriereunitar: EUR Disponibilitate proprietate: Alte detalii pret:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial