Spatiu comercial de inchiriat

1.599 € / lună
5.35 € / mp / lună

Unirii, Târgu Mureș

Sup. utilă / mp. utili:
299 mp
Niv.:
1
An constr.:
1980 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat in cartierul Unirii - Targu Mures. Spatiul poate fi inchiriat cu destinatie sala d sport, dar si ca unitate de alimentatie publica. Suprafata utila este de 299 mp, cu intrare din strada Tisei. Pretul este de 1700 Euro luna usor negociabil. Pentru detalii sunati la Cosmin Blaga
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XB5A14078 Copiat! 274755020 Copiat!
Actualizat în: 03 Februarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+1E
Stadiu construcție: Există

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Tisei
Stații autobuz aprox. 51 m
bus-station
Podul Mures
Stații autobuz aprox. 127 m
bus-station
Decebal
Stații autobuz aprox. 265 m
bus-station
Voinicenilor
Stații autobuz aprox. 379 m
Școală
school
Scoala Generala. Nr. 8
Școli aprox. 306 m
school
Gimnaziul Friedrich Schiller
Școli aprox. 698 m
kindergarten
Gradinita nr. 6
Gradinițe aprox. 1334 m
university
Universitatea Babes Bolyai
Universități aprox. 1605 m
Recreere
bar
Bar Lorens
Bar aprox. 49 m
park
Parc
Parcuri aprox. 126 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 339 m
supermarket
Palas Market
Supermarket aprox. 413 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 86 mp, în Gării
1.718 € / lună
Târgu Mureș, Gării
86 mp utili
Bloc de apartamente
2025
Spațiu comercial, de 150 mp, în Gara Mare
1.500 € / lună
Târgu Mureș, Gara Mare