Spatiu comercial Calea Aradului

1.001 € / lună
7.31 € / mp / lună

Aradului, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
137 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
An constr.:
1982 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial Calea Aradului Spațiu comercial , situat în zona Aradului din Timișoara, într-o locație cu acces facil și vizibilitate foarte bună. Proprietatea dispune de 3 încăperi bine compartimentate, fiind potrivită pentru activități de birou, showroom, cabinet medical, salon, servicii sau alte activități comerciale. Spațiul beneficiază de suprafețe generoase, lumină naturală, finisaje moderne și compartimentare eficientă, oferind un mediu profesional și funcțional pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Accesul este facil atât pentru clienți, cât și pentru angajați, iar zona oferă conexiuni rapide către principalele puncte de interes ale orașului. Caracteristici principale: * 3 camere compartimentate eficient * poziționare excelentă * acces facil și trafic bun * ideal pentru multiple activități comerciale * spațiu luminos și versatil * disponibil imediat Pentru mai multe informații și programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X47N140IE Copiat! 275556885 Copiat!
Actualizat în: 16 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 137 mp
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da
Suprafață teren: 300 mp