Spațiu comercial de închiriat – zona Dorobanților | 108 mp | Comision 0%

1.600 € / lună
14.81 € / mp / lună

Dorobanților, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
108 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
An constr.:
1999 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Oferim spre închiriere un spațiu comercial situat în zona Dorobanților, într-o locație cu vizibilitate foarte bună și vad stradal, pe o stradă circulată, cu 4 benzi. Spațiul are o suprafață utilă de 107,89 mp și este compartimentat eficient, fiind potrivit pentru mai multe tipuri de activități comerciale sau servicii. Datorită poziționării și accesibilității, imobilul este pretabil pentru: – showroom – cofetărie / patiserie – magazin de prezentare – cabinet medical / clinică – birouri – alte activități comerciale sau de servicii Locația beneficiază de acces facil către mijloace de transport în comun, trafic auto și pietonal, precum și vizibilitate bună pentru activități care au nevoie de expunere directă la stradă.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X1BR140OI Copiat! 275566471 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 108 mp
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există

Utilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Comision
0%

Vecinătăți:

Profi, OMV,

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statie General V. Economu T11, E4, M30, M35
Stații autobuz aprox. 229 m
tram-station
V. Economu
Stații tramvai aprox. 257 m
trolleybus-station
Statie Arena Aquasport T11