2

Spatiu la bulevard, 60 mp zona Sinaia, vad comercial

800 € / lună
13.33 € / mp / lună

Iosefin, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
60 mp
Tip prop.:
Centru comercial
Niv.:
1
An constr.:
1980 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

LANDMARK ofera spre inchiriere spatiu comercial parter cu vitrine in zona Sinaia , trecere de pietoni si trafic pietonal intens, avand o suprafata utila de 60 mp . Este compus din sala vanzare si grup sanitar fiind recent amenajat cu pardoseli din gresie si vitrine cu geam termopan . Pretul chiriei este 800 euro luna. ID intern: 203040
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6CI140QO Copiat! 274862473 Copiat!
Actualizat în: 03 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P+1E
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da

Utilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare
Comision
80%

Vecinătăți:

Trafic Pietonal, Zona comerciala, Autobuz, Tramvai

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statie Tv6, Tv 1, Tv2
Stații tramvai aprox. 69 m
bus-station
Jiul
Stații autobuz aprox. 293 m
trolleybus-station
Statie Piata Regina Maria T11, T14, T18
Stații troleibuz aprox. 422 m
train-station
Gara de Nord
Stații tren aprox. 968 m
Școală
university
Universitatea de Medicina si Farmacie Victor Babes
Universități aprox. 129 m
university
Universitatea de Medicina si Farmacie Vicotr Babes
Universități aprox. 135 m
school
Liceul Tehnologic Special Gheorghe Atanasiu
Școli aprox. 348 m
kindergarten
Gradinita Program Prelungit Nr. 21