Spațiu comercial în Calea Lipovei – Zonă excelentă, aproape de Iulius Town

201 € / lună
7.73 € / mp / lună

Lipovei, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
26 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
2
An constr.:
2007
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Vă propunem spre închiriere un spațiu cu 1 cameră, în suprafață utilă de 26 mp (30 mp construiți), situat la demisolul unui imobil construit în 2007, cu regim de înălțime P+1E. Spațiul este potrivit pentru activități care nu necesită punct de lucru cu trafic intens, birou administrativ, arhivă, atelier ușor sau depozitare. Proprietatea dispune de curent trifazic, apă și canalizare din rețeaua publică, precum și izolație termică exterioară. Baia este comună, utilizată împreună cu alți chiriași din clădire. Menționăm că spațiul nu este înscris în CF ca spațiu comercial, aspect ce limitează desfășurarea unor activități comerciale cu public. Un avantaj major îl reprezintă poziționarea excelentă, la doar 150 m de artera principală care face legătura între Timișoara și Dumbrăvița, în imediata apropiere de Iulius Town Timișoara. În vecinătate regăsim benzinărie, cafenele, farmacie, hypermarket, stație de autobuz și stație de tramvai, oferind acces facil și vizibilitate bună. Dacă sunteți în căutarea unui spațiu accesibil, bine poziționat și potrivit pentru activități administrative sau depozitare, această proprietate poate fi soluția potrivită.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X96S0407O Copiat! 275462219 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 26 mp
Regim înălțime: D+P+2E
Stadiu construcție: Există