Spațiu Comercial Zona Soarelui Bulevardul Sudului

2.600 € / lună
18.57 € / mp / lună

Soarelui, Timișoara

Sup. utilă / mp. utili:
140 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
1997 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Agenție imobiliară Propertylab vă oferă spre închiriere un spațiu premium, situat pe bulevard, în renumita zonă Soarelui, într-o locație extrem de vizibilă și frecventată. Spațiul, cu o suprafață utilă de 140 de metri pătrați, este ideal pentru o farmacie, un cabinet medical, o clinică de analize, dar și pentru o brutărie sau un magazin de desfacere, având în vedere că zona este excelentă pentru acest domeniu. În apropiere se află renumita terasă Thalia precum și pizzerie, ceea ce crește vizibilitatea. Spațiul dispune de două grupuri sanitare, birou, spațiu de depozitare și o oficină de aproximativ 80 metri pătrați. Dotării: aer condiționat, tubulatură, spoturi, vitrină, geamuri securizate, curent trifazic, gresie și faianță, precum și lumină naturală din abundență. Anterior, aici a funcționat o bancă, asigurând un spațiu bine compartimentat și sigur. Nu ratați această oportunitate! Contactați-ne acum pentru detalii și programări! Daniela Ianc- CP3053174
Citește mai mult Citește mai puțin
25 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X5I1140PH Copiat! 275487246 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 140 mp
Regim înălțime: P+4E