1

Spatiu comercial stradal ultracentral 445 mp

11.845 € / lună
26.62 € / mp / lună

Central, București

Sup. utilă / mp. utili:
445 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
14
An constr.:
1995 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu comercial stradal ultracentral, situat la parterul unei cladiri de birouri moderne din zona Carol, Sector 2, Bucuresti. Avand o vizibilitate excelenta si o suprafata generoasa de 445 mp, aceasta proprietate reprezinta locatia ideala pentru showroom, clinica, sediu de banca sau activitati de retail care necesita un flux pietonal si auto constant. Detalii Financiare Pret chirie: 22 EUR mp + TVA Cheltuieli mentenanta: 4.5 EUR mp + TVA ID Oferta: 24R1415 Caracteristici Spatiu si Dotari Spatiul beneficiaza de o arhitectura moderna, cu o fatada de sticla impresionanta care asigura lumina naturala si o expunere maxima pentru brandul dumneavoastra. Finisaje: Plansee din beton armat, tavan casetat, pardoseli finisate cu gresie si mocheta, pereti lavabili. Infrastructura Tehnica: Cablare voce-date completa, prize voce-date, conexiune internet si telefonie, interfon si sistem de iluminat cu spoturi. Stadiu predare: Spatiul dispune de zone finisate dar si de zone nefinisate, oferind flexibilitate pentru personalizarea designului interior. Facilitati Cladire Inchirierea acestui spatiu comercial intr-o cladire de birouri de clasa A asigura accesul la servicii profesionale de administrare: Paza permanenta si supraveghere video 24 7. Echipa de facility management si administratie dedicata. Acces facil catre punctele de interes din zona ultracentrala a capitalei. Daca sunteti in cautarea unui spatiu comercial stradal in Bucuresti care sa combine eleganta unei fatade de sticla cu functionalitatea unei cladiri de birouri moderne, acest imobil din zona Carol este alegerea perfecta.