Spatiu comercial 50 mp – Universitate – Zona ultracentrala

3.267 € / lună
65.34 € / mp / lună

P-ța Universității, București

Sup. utilă / mp. utili:
50 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Se propune spre inchiriere spatiu comercial stradal cu suprafata de 50 mp, situat in zona Universitatii, intr-un areal ultracentral cu vizibilitate si acces facil. Proprietatea dispune de grup sanitar propriu, aer conditionat si sistem de incalzire individual prin centrala, oferind confort pe tot parcursul anului. Amplasarea il face potrivit pentru activitati comerciale sau servicii care necesita prezenta in centrul orasului. Suprafață: 50mp Pret: 2700euro/luna, +TVA
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XFP504135 Copiat! 275558806 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
65.34 EUR/mp (total: 3267 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
50
Disponibilitate spațiu:
imediat
Etaj:
Parter

Puncte de interes

Mijloace transport
metro-station
Universitate (M2)
Stații metrou aprox. 21 m
bus-station
Statia Piata Rosetti linii : 61,66,69,70,85,90,91,92,336,601.
Stații autobuz aprox. 138 m
tram-station
Piata Sf. Gheorghe
Stații tramvai aprox. 320 m
trolleybus-station
Statia Calea Dorobantilor; Liniile:79, 86,
Stații troleibuz aprox. 1376 m
Școală
university
Facultatea de Chimie
Universități aprox. 80 m
university
Facultatea de litere (en)
Universități aprox. 139 m
school
Goethe Institut (en)
Școli aprox. 301 m
kindergarten
Gradinita nr.4 "Lizuca"
Gradinițe aprox. 375 m
Recreere
park
Rond Piața Universității
Parcuri aprox. 21 m
public-square
Piata Universitatii
Piețe publice aprox. 76 m
supermarket
Pravalia Maestrului
Supermarket aprox. 323 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1947 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 329 mp în Central
2.741 € / lună
București, Central
329 mp utili
Logistică
Spațiu comercial, 35.5 mp în Victoriei
2.783 € / lună
București, Victoriei
35,5 mp utili
Spațiu stradal
8E
Spațiu comercial, de 199 mp, în Central
2.800 € / lună
București, Central
199 mp utili
Centru comercial
4E

Spații comerciale de închiriat în zona P-ța Universității, Ultracentral