Spatiu comercial | Voluntari | Villa | 4 Camere | Acces separat | Vad

1.500 € / lună
11.54 € / mp / lună

Voluntari, Județul Ilfov

Sup. utilă / mp. utili:
130 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
Niv.:
1
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

📌 ID Proprietate: P17506 🏡 📍 DESCRIERE GENERALĂ Se oferă spre închiriere un apartament, situat în Voluntari, într-o vila cu un etaj. Proprietatea se remarcă prin finisaje moderne, compartimentare eficientă, luminozitate. 🎯 DESTINAȚIE SI RECOMANDARE Recomandat pentru utilizare ca birou, sediu firma, clinic, salon sau chiar locuinta, acest imobil oferă confort, funcționalitate și un stil de viață urban, într-o zonă bine conectată la facilități esențiale. 🛋️ COMPARTIMENTARE SI DOTĂRI Suprafață utilă: 130 mp Compartimentare: Camere: 4 Băi: 1 Bucătărie: mobilată / utilată complet / open-space Etaj: 1 / 1 Mobilat: mobilat parțial Utilități și echipamente: centrală termică, aer condiționat ✅ AVANTAJE Apartament spatios si bine compartimentat Locație premium, vad comercial bun Finisaje și electrocasnice moderne Disponibil imediat ℹ️ CONDIȚII DE ÎNCHIRIERE Chirie lunară: 1.500€ Garanție: 1 luna Disponibilitate mutare: imediată Regim închiriere: comercal/ rezidential/ mixt 🤝 OFERTĂ DEDICATĂ CHIRIAȘILOR Beneficiezi de: Consultanță dedicată din partea agenției CLC Asistență completă în întocmirea contractului și înregistrarea ANAF Posibilitate de vizionare rapidă și flexibilă 📞 Pentru programarea unei vizionări sau informații suplimentare, nu ezita să ne contactezi!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCH1140AM Copiat! 275550951 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent