De Vanzare sau inchiriere Spatiu comercial Burdujeni

1.144.000 €

Burdujeni, Suceava

Sup. utilă / mp. utili:
520 mp
Tip prop.:
Casă/Vilă
An constr.:
2007 (Există)
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

De Vanzare sau inchiriere spatiu comercial situat in Burdujeni la parterul unui imobil edificat in anul 2007 cu o suprafata de 520 de mp .Vitrine pe toate laturile imobilului,acces facil,zona de trafic intens,autorizat ISU,utilitati(gaz,apa,canalizare,curent trifazic),inaltime spatiu 3 m.Pret vanzare 2200 euro /mp usor negociabil,pret Inchiriere 12 euro/mp usor negociabil(contract pe perioada indelungata. Spatiul se preteaza pentru activitati comerciale(magazin,showroom),clinica medicala(cabinete medicale)
Citește mai mult Citește mai puțin
Căldură

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEL404009 Copiat! 253600593 Copiat!
Actualizat în: 04 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Înălțime spațiu (m): 3
Regim înălțime: P
Stadiu construcție: Există
Vitrină: Da
Recomandare utilizare: Pentru utilizare proprie
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Utilități
Apă Canalizare Curent Gaze Alte metode electrice
Comision
un procent din pretul de vanzare%

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Suceava Burdujeni
Stații autobuz aprox. 532 m
Recreere
restaurant
Restaurant Calipso
Restaurant aprox. 235 m
park
Parc
Parcuri aprox. 291 m
supermarket
Carrefour
Supermarket aprox. 1110 m
supermarket
Shopping City Suceava
Supermarket aprox. 1166 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,000 mp, în Central
1.200.000 €
Județul Suceava, Gura Humorului
1.000 mp utili
Bloc de apartamente
1E
Hotel/Pensiune, 1400 mp în Vest
1.100.000 €
Județul Suceava, Câmpulung Moldovenesc
1.400 mp utili
Spațiu comercial, de 680 mp, în Fălticeni
1.200.000 €
Județul Suceava, Fălticeni
680 mp utili
Centru comercial
1980