2

Hală industrială de închiriat 853 mp

3.611 € / lună
4.40 € / mp / lună

Sud, Arad

Sup. prop / mp. prop.:
821 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Vă prezentăm o hală industrială de închiriat 853 mp, situată la 200 m de intrarea pe Autostrada A1, în Arad. Hala este pretabilă pentru activităti de depozitare, logistică și producție. Caracteristici: Suprafață hală: 853 mp Înălțime utilă 6.5 m Distanțe între stâlpii de rezistență: 6 m, respectiv 14 m Acces TIR: 2 dock-uri de încărcare Porți industriale: 1 buc (4 x 4.5m) PSI: Hidranti interior / exterior Uși antifoc R.E.45-C Sistem de alarmă Sistem de detectare a incendiilor Sistem de evacuare a fumului și gazelor fierbinți Sistem de iluminat de siguranță Pază și siguranță: Acces securizat, locuri de parcare TIR și autoturisme Sistem de supraveghere CCTV – pe toata incinta parcului industrial si la portile de acces Sistem supraveghere video cu monitor la cabina poarta Pază umană schimbul III- interval 19:00-07:00 Se asigură locuri de parcare pentru autoturisme și autovehicule de tonaj greu Service charge: 0,5 EUR / mp + TVA / luna / hala. Suma reprezintă cheltuieli comune ale parcului: pază pe timpul nopții, iluminat exterior, toalete ecologice la nevoie, dezăpezire, întreținere curte exterioară, costurile administrative ale asociației de proprietari. Utilități: Apă, gaz, curent și canalizare. Încălzirea halei se face cu suflante pe gaz. Încălzirea birourilor și a vestiarelor se face cu calorifere electrice. Energie verde: Panouri solare care asigură apă caldă menajeră și energia electrică pentru părțile comune. Pentru vizionare vă rog să mă contactați! Raluca Marinescu CP1164119