De inchiriat hala 430mp Bragadiru

2.500 € / lună
5.95 € / mp / lună

Bragadiru, Județul Ilfov

Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere hala industriala, construita in conformitate cu toate standardele specifice halelor de logistica/depozitare. Hala are o suprafata totala de 430 mp si dispune de 2 cai de acces. Spatiul exterior permite accesul pentru camioane/TIR, avand legatura directa catre Soseaua de Centura si Soseaua Alexandriei. Aditional se poate inchiria un teren ce poate fi folosit ca spatiu de depozitare/ parcare TIR-uri, etc. . Pentru vizionari si detalii suplimentare despre proprietate, nu ezitati sa ma contactati! Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).
Citește mai mult Citește mai puțin
20 Parcări Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCOM140IL Copiat! 274233833 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 420 mp
Stadiu construcție: Finalizată
An construcție: 2017 (Finalizată)
Înălțime spațiu (m): 8

school
Scoala generala nr. 1
Școli aprox. 1281 m
Recreere
park
Bragadiru - Un spatiu antic in imaginarul contemporan
Parcuri aprox. 1340 m
cafe
San Diego
Cafenea aprox. 1432 m
supermarket
Mega Image Bragadiru
Supermarket aprox. 1436 m
restaurant
Paradis
Restaurant aprox. 1462 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 400 mp în Exterior Est
2.500 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
Producție/Servicii
Spațiu industrial, de 472.00 mp, în Bragadiru
2.500 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
472 mp utili
Producție/Servicii
2025
Spațiu industrial, de 350.00 mp, în Bragadiru
2.500 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
350 mp utili
Producție/Servicii

Detalii de contact

SFINX IMOBILIARE

Rafael Stanca PARTNER RESIDENTIAL COMMERCIAL AGENCY

4.67(3 review-uri)

SFINX IMOBILIARE

Spații comerciale cu o cameră de închiriat în Bragadiru, Județul Ilfov