Hala 520 mp, 3,50 e/mp

1.820 € / lună
3.50 € / mp / lună

Astra, Brașov

Sup. prop / mp. prop.:
1.000 mp
Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

-de inchiriere se ocupa in exclusivitate agentia imobiliara- -are toate utilitatile (putere instalata mare), intrare usa secventiala de 4/4.50 m, parcare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X0UQ041P5 Copiat! 275568323 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
3.50 EUR/mp (total: 1820 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
520
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia "metrom", linia 33,5barat,7
Stații autobuz aprox. 238 m
bus-station
Statia "Poaianelor", linia 33,5barat,7
Stații autobuz aprox. 411 m
bus-station
Poienelor
Stații autobuz aprox. 411 m
bus-station
Statia "Pompieri", linia 5
Stații autobuz aprox. 516 m
Școală
kindergarten
Gradinita cu program saptamanal nr. 18 (fosta nr. 58)
Gradinițe aprox. 308 m
kindergarten
Gradinita Boboceii
Gradinițe aprox. 580 m
school
Scoala Generala nr 23
Școli aprox. 639 m
university
Universitatea "George Baritiu"
Universități aprox. 1414 m
Recreere
sports-ground
Teren Metrom
Terenuri sport aprox. 177 m
restaurant
Restaurant SERBAN
Restaurant aprox. 275 m
supermarket
Rapid Barbu Lautaru
Supermarket aprox. 351 m
park
Parc
Parcuri aprox. 468 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 150 mp, în Astra
1.800 € / lună
Brașov, Astra
150 mp utili
Bloc de apartamente
3E
Spațiu industrial, 300 mp în Exterior Nord
1.800 € / lună
Brașov, Exterior Nord
300 mp utili
Producție/Servicii
Spațiu comercial, de 146 mp, în Astra
1.796 € / lună
Brașov, Astra
146 mp utili
Spațiu stradal
1E

Detalii de contact

Premier

georgescu andrei administrator

4.71(5 review-uri)

Premier