1

Spatiu industrial Bartolomeu/ Depozit frigorific

12.100 € / lună
12.10 € / mp / lună

Bartolomeu, Brașov

Sup. prop / mp. prop.:
1.000 mp
Tip prop.:
Depozitare
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

IAdvise Real Estate va propune o hala frigorifica situata in Brasov, zona Bartolomeu cu urmatoarele caracteristici: Suprafata utila - 1000 mp Inaltime spatiu – 7 m Compartimentare – hala frigorifica open space Destinatie recomandata – depozitare Parcare - 10 locuri Acces transport in comun - 200 m distanta fata de imobil Dotari si finisaje - sistem frigorific, acces tir, paza Alte specificatii tehnice: tensiune electrica 220w-380w Utilitatile sunt incluse in pret Informatiile suplimentare despre aceasta oferta si pentru alte spatii industriale asemanatoare, spatii de productie, spatii pentru depozitare, spatii pentru logistica, hale industriale sau orice alt spatiu conex segmentului industrial, puteti trimite email: sau ne puteti contacta telefonic la numar .
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X6T71404J Copiat! 1142779 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 1000 mp
Etaj: Parter
Stadiu construcție: Există
An construcție: 1980 (Există)
Suprafață teren: 3000

bus-station
Statia Hotel Trifan, linia 40
Stații autobuz aprox. 191 m
bus-station
Hotel Trifan
Stații autobuz aprox. 202 m
train-station
Gara Bartolomeu
Stații tren aprox. 1620 m