Hala de inchiriat depozitare si productie 1550 mp. Mogosoaia - Buftea

9.940 € / lună
6.41 € / mp / lună

Buftea, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
1.550 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiu modern de depozitare si productie situate in zona de nord a Bucurestiului in localitatea Buftea intr-o zona industrial cu acces facil la autostrada A0 si centura ocolitoare Mogosoaia – Buftea Suprafata totala 1550 mp Suprafata depozitare si productie 1440 mp Suprafata birouri 110 mp Spatiu construit pe structura metalica cu inchidere perimetrala din panouri termoizolante tip sandwich.Podea din beton armat , inaltime spatiu 7 , porti industriale de acces in hala drive-in . Platforma acces TIR. Spatiu pretabil pentru activitati de productie alimentare,depozitare si logistica. Utilitati: energie electrica 400 kva , canalizare racordata la retea , apa racordare la retea. Pret inchiriere 5.3 euro/mp + tva
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KE142CV Copiat! 275362540 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 1550 mp
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2026 (Există)
Suprafață teren: 3000

La Casolare
Restaurant aprox. 619 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 748 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 758 m
park
Pădurea Moțoc
Parcuri aprox. 873 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 1093 mp în Odăile
8.416 € / lună
Județul Ilfov, Odăile
2.500 mp utili
Depozitare
Teren investiție, în Berceni
8.256 € / lună
Județul Ilfov, Berceni
Spațiu comercial, de 280 mp, în Nord
8.000 € / lună
Județul Ilfov, Voluntari
280 mp utili
Spațiu stradal
2021

Spații comerciale de închiriat în Buftea, Județul Ilfov