Brutarie/Patiserie - Inchiriere/Vanzare

3.999 € / lună
13.33 € / mp / lună

Călugăreni, Județul Giurgiu

Sup. prop / mp. prop.:
1.600 mp
Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriez Brutarie/ patiserie complet mobilata si utilata. Hala este in suprafata de aprox. 300m2 si este compartimentata si utilata pentru defasurarea activitati de productie. este dotata cu 2 cuptoare, unul pe vatra, Mondial Forni,Italia,alimentat cu arzator pe peleti, dar care are si alte doua arzatoare pe motorina si gaz capacitatea de productie de aprox 21000 de buc/24ore, al doile este rotativ Mac Pan,Italia, alimentat pe motorina, pe care se poate produce paine patiserie etc., malaxor 120l,divizor masina de modelat rotund, masina de modelat lung, carucioarep pt fiecare cuptor, cernator, racitor, mesede lucru, tavi pentru cozonac, chec, patiserie, etc. Totodata unitatea dispune de sistem supraveghere 16 camere precum si generator propriu.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XV10041TP Copiat! 275557541 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat de către proprietar
Suprafață utilă: 300 mp

Utilități

Comision
0%

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
13.33 EUR/mp (total: 3999 EUR/lună), Comision 0% cumpărător
Suprafață disponibilă:
300
Disponibilitate spațiu:
imediat

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 1300 mp în Bălanu
3.630 € / lună
Județul Giurgiu, Bălanu
Producție/Servicii
2015

Spații comerciale de închiriat în Călugăreni, Județul Giurgiu