De închiriat hală industrială – 1.730 mp, Câmpulung Muscel, Argeș

3.460 € / lună
2 € / mp / lună

Câmpulung Muscel, Județul Argeș

Sup. prop / mp. prop.:
1.730 mp
Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Se oferă spre închiriere hală industrială cu suprafața de 1.730 mp, situată în zona industrială din Câmpulung Muscel, județul Argeș, pretabilă pentru producție, depozitare, logistică sau alte activități industriale. Hala are o înălțime generoasă de 6,75 m sub grindă și 8,8 m până în tavan, oferind flexibilitate pentru echipamente, rafturi de depozitare sau fluxuri de producție. Spațiul este structurat între stâlpi în 8 deschideri de 12 m x 18 m, cu posibilitate de compartimentare, în funcție de nevoile viitorului chiriaș. Imobilul beneficiază de utilități disponibile în cadrul platformei industriale din care face parte, fiind o soluție potrivită pentru companii care caută un spațiu funcțional, bine amplasat și adaptabil. Opțional există și spații disponibile pentru birouri, de circa 50 mp (ce necesită amenajare). Pret închiriere: 2 Euro/mp (fără TVA) Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XB1B0400J Copiat! 275574751 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 1971 (Există)
Vizionare cu programare: Da

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
2.00 EUR/mp (total: 3460 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
1730
Disponibilitate spațiu:
imediat

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 233 mp în Trivale
3.588 € / lună
Pitești, Trivale
233 mp utili
Bloc de apartamente
Spațiu industrial, 750 mp în Nord
3.388 € / lună
Pitești, Nord
750 mp utili
Logistică
Spațiu industrial, 590 mp în Periferie
3.540 € / lună
Pitești, Periferie
Logistică
1E
2025

Spații comerciale de închiriat în Câmpulung Muscel, Județul Argeș