Spațiu industrial hala productie depozitare zona Theodor Pallady

4.356 € / lună
7.27 € / mp / lună

Cernica, Județul Ilfov

Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va prezentam spre inchiriere 1 hala industriala in suprafata construita totala de 599 mp si inaltime utila cuprinsa intre 6 si 7.5 m. Hala face parte dintr-un parc industrial nou construit in zona Theodor Pallady (zona in plina dezvoltare din punct de vedere rezidentiala, comercial si industriala) si dispune de un acces facil atat direct din autostrada Bucuresti Constanta cat si din Bulevardul Theodor Pallady si Strada Drumul Intre Tarlale. Hala este alcatuita din zona de depozitare productie cu suprafata de 480 mp si o zona de showroom/birouri la parter cu suprafata totala de 60 mp, iar la etaj se adauga o zona de birouri cu suprafata de 60 mp. Hala este construita pe structura metalica solida iar peretii exteriori si acoperisul sunt din panouri RF de 10 cm grosime. Accesul in hala este asigurat prin usi de tip drive in de dimensiuni generoase. Zona de birouri este separata de restul halei prin panuri metalice izolate cu vata minerala cu grosimea de 15 cm. Zona de birouri este echipata cu pompe de caldura care asigura atat incalzirea cat si racirea. Zona de birouri dispune de fatada ventilata cu pereti cortina. Hala dispune de lumina naturala suficienta iar iluminatul artificial din hala si birouri este asigurat prin corpuri de iluminat led, eficiente energetic. Hala este bransata la energie electrica din postul de transformare propriu al parcului. Suprafata de teren aferenta halei este de aproximativ 1200 mp de teren care asigura atat locuri de parcare cat si acces facil pentru camioane de mare tonaj.
Citește mai mult Citește mai puțin
10 Parcări

Detalii spațiu comercial