Spatiu Industrial/Depozit - Zona Dambul Rotund - Birouri + Parcari

3.049 € / lună
8.47 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Sup. prop / mp. prop.:
360 mp
Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

ID CP3046090 Spatiu industrial/depozit de inchiriat in Cluj-Napoca, zona Dambul Rotund. Imobil generos, cu o suprafață totală de 360 mp, ideal pentru diverse activități comerciale/industriale sau de birou. Proprietatea beneficiază de o compartimentare flexibilă, incluzând zone open space, dar și posibilitatea amenajării de birouri sau spații de depozitare, în funcție de nevoile chiriașului. Spațiul este luminos, bine întreținut și permite personalizarea facilă pentru a corespunde diferitelor tipuri de activități. Accesul este rapid și facil, iar amplasarea într-o zonă vizibilă și ușor accesibilă contribuie la un bun potențial comercial. În plus, imobilul dispune: - de locuri de parcare - utilități separate (apă, curent, gaz) O alegere excelentă pentru cei care caută un spațiu adaptabil, într-o locație avantajoasă. Pretul de inchiriere este 2,520 euro/luna + TVA GOLD PARK / Commercial Real Estate – dedicata exclusiv segmentului comercial, am ajuns sa intelegem cele mai profunde nevoi ale clientilor si sa oferim cele mai bune locatii din piata pentru fiecare business. Pentru mai multe oferte asemanatoare, contacteaza-ne acum!
Citește mai mult Citește mai puțin
5 Parcări Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X80D140T2 Copiat! 275506846 Copiat!
Actualizat în: 04 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 360 mp
Stadiu construcție: Există
Suprafață teren: 380