Spațiu industrial de 80mp de închiriat în zona Dambul Rotund

545 € / lună
6.81 € / mp / lună

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Tip prop.:
Depozitare
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu de depozitare situat la iesirea din Cluj-Napoca, in directia Baciu. Spatiul are structura si pardoseala din beton, fiind potrivit pentru depozitare, mic atelier sau detailing auto. Din punct de vedere al utilitatilor, este racordat la reteaua de curent electric. Se ofera acces la toaleta in proximitatea spatiului. Pentru mai multe informatii sau pentru programarea unei vizionari, va stau la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XA5G140EN Copiat! 275357224 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 80 mp
Etaj: Parter

Utilități

Comision
standard

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Calea Baciului, Linia 31
Stații autobuz aprox. 90 m
bus-station
Valea Seaca
Stații autobuz aprox. 121 m
bus-station
Statia Calea Baciului 2, Linia 31
Stații autobuz aprox. 224 m
bus-station
Calea Baciului
Stații autobuz aprox. 232 m
Școală
kindergarten
Grăd.Neghinițăstr. 2
Gradinițe aprox. 219 m
kindergarten
Gradinita Neghinita
Gradinițe aprox. 247 m
school
Școala de Agenți de Poliție "Septimiu Mureșan" Cluj Napoca
Școli aprox. 1661 m
university
Institutul de cercetari in chimie Raluca Ripan
Universități aprox. 1936 m
Recreere
restaurant
Ilinca
Restaurant aprox. 165 m
park
Parc
Parcuri aprox. 223 m
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 274 m