Hală 200 mp, birouri, acces TIR, 6 parcări-Cluj-Napoca

1.815 € / lună
9.08 € / mp / lună

Someșeni, Cluj-Napoca

Tip prop.:
Producție/Servicii
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Vă propunem spre închiriere un spațiu industrial cu suprafață de 200 mp, ideal pentru activități de depozitare, distribuție și logistică ușoară, amplasat în Cluj-Napoca, într-o zonă cu acces facil către principalele artere de circulație ale orașului. Proprietatea este configurată eficient pentru desfășurarea activităților operaționale și administrative, fiind compusă din hală industrială și spații de birouri adiacente, oferind funcționalitate și organizare optimă într-o singură locație. Caracteristici și beneficii: hală industrială cu suprafață de 200 mp, zonă de birouri integrată, înălțime liberă de 5 m, poartă industrială cu dimensiuni de 4,2 m înălțime și 4 m lățime, acces facil pentru TIR și vehicule de mare tonaj, curte interioară pentru încărcare / descărcare marfă, 6 locuri de parcare incluse, posibilitate de suplimentare cu încă 6 locuri de parcare, contra cost, acces rapid către principalele zone logistice și comerciale din oraș. Spațiul este ideal pentru: depozitare produse finite, distribuție regională, logistică ușoară, activități comerciale, e-commerce și centre de livrare. Proprietatea nu este destinată activităților de producție industrială grea sau service auto. Spațiul oferă accesibilitate excelentă și condiții optime pentru desfășurarea eficientă a activităților comerciale și logistice. Pentru mai multe informatii si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati! Id extern: P3834