1

Zona industriala Hala Noua,ideala depozitare zona logistica.

2.117 € / lună
8.47 € / mp / lună

Zona Industrială, Constanța

Sup. prop / mp. prop.:
250 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia Acord imobiliar va ofera spre inchiriere o hala cu suprafata totala de 252 mp, se poate inchiria si jumatate 126 mp, inaltimea halei este 6 m. Constructia este tip panouri sandwish, cu sapa elicopterizata, cu curent trifazic si monofazic, Paza 24/24 fizic cat si video, curte generoasa. Usa de acces in hala permite acces tir, dimensiunea acesteia este 4/4 metri. La cerere se poate extinde suprafata inchiriata pana la 420 mp. Pretul este de 7 euro/mp + TVA deductibil. Se percepe luna in curs plus 2 luni de garantie. Comision agentie jumatate dintr-o luna de chirie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X41D1403G Copiat! 275379208 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 250 mp
Etaj: Parter
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2024 (Există)
Regim înălțime: P

Utilități

Utilități
Canalizare
Comision
50%

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Furnirom [101c
Stații autobuz aprox. 280 m
bus-station
Fabrica de ulei - Argus [102
Stații autobuz aprox. 291 m
bus-station
Fabrica de bere [101C
Stații autobuz aprox. 511 m
tram-station
Fosta bucla de intoarcere a tramvaiului 102
Stații tramvai aprox. 1008 m
Școală
school
"Vasile Parvan" High School (en)
Școli aprox. 781 m
school
Liceul Vasile Parvan
Școli aprox. 781 m
kindergarten
Gradinita 34 Constanta