Hala, 77 mp, 3.80 inaltime – Exterior Nord Craiova

400 € / lună
5.19 € / mp / lună

Exterior Nord, Craiova

Tip prop.:
data_properties.building_type.warehouse
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

GDN Elite Imobiliare va propune spre inchiriere o hală tip container, construită pe structură metalică și panouri izopan, destinată exclusiv depozitării de marfă sau a diferitelor bunuri. Spațiul are o suprafață totală de 77 mp și o înălțime de 3,80 m, fiind potrivit pentru depozitare în condiții excelente. Hala este racordată la curent și apă, fiecare având contorizare separată, ceea ce permite un consum clar și transparent. Construcția este nouă, curată, bine iluminată și oferă acces facil pentru încărcare și descărcare. Aceasta este situată în zona Exterior Nord a Craiovei, într-o locație ușor accesibilă și potrivită pentru activități logistice. Va asteptam cu drag la o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XC0D140CC Copiat! 272043369 Copiat!
Actualizat în: 08 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 77 mp
Stadiu construcție: Finalizată
Structură rezistență: Metalică
Înălțime spațiu (m): 3.8

Puncte de interes

Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 587 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 30.00 mp, în Central
400 € / lună
Craiova, Central
30 mp utili
data_properties.building_type.shopping-center
Spațiu comercial, 25 mp în Ultracentral
375 € / lună
Craiova, Ultracentral
25 mp utili
Casă/Vilă

Detalii de contact

GDN REAL ESTATE

Adriana Mierla Consultant imobiliar