- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 22902 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 4025
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 4025 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 38
U_BUCH 2
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 22811 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 4009
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 4009 mp
- Etaj:
- Etaj 3 / 38
U_BUCH 3
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 9838 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 1729
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 1729 mp
- Etaj:
- Etaj 9 / 38
U_BUCH 09
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 17081 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 3002
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 3002 mp
- Etaj:
- Etaj 11 / 38
U_BUCH 11
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 21759 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 3824
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 3824 mp
- Etaj:
- Etaj 14 / 38
U_BUCH 14
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 15238 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 2678
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 2678 mp
- Etaj:
- Etaj 25 / 38
U_BUCH 25
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 11431 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 2009
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 2009 mp
- Etaj:
- Etaj 28 / 38
U_BUCH 28
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 8654 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 1521
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 1521 mp
- Etaj:
- Etaj 29 / 38
U_BUCH 29
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 14071 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 2473
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 2473 mp
- Etaj:
- Etaj 37 / 38
U_BUCH 37
- Chirie / u.m. / lună:
- 5.69 EUR/mp (total: 21047 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 3699
- Disponibilitate spațiu:
- 08.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 3699 mp
- Etaj:
- Etaj 38 / 38
U_BUCH 38
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Dragomirești-Vale
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chitila
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Jilava
- Spații comerciale de închiriat în Afumați
- Spații comerciale de închiriat în Pantelimon
- Spații comerciale de închiriat în Ștefăneștii de Jos
- Spații comerciale de închiriat în Mogoșoaia
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
SERVICIILE NOASTRE
SERVICIILE NOASTRE
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-