Spațiu de depozitare și birouri de închiriat – Urbano Park, Gilău

1.936 € / lună
9.68 € / mp / lună

Gilău, Județul Cluj

Tip prop.:
Depozitare
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Oferim spre închiriere un spațiu de depozitare și birouri, situate în incinta Urbano Park, la intrarea pe autostrada din Gilău, într-o zonă cu acces facil și infrastructură industrială dezvoltată. 🔹 Spațiu pentru depozitare Suprafață disponibilă pentru inchiriere până la 500 mp Acces TIR Rampa incarcare Acces drive in. Preț închiriere: 8 euro/mp + TVA 🔹 Birouri disponibile Suprafață: 10 mp și 12 mp Preț închiriere: 14 euro/mp + TVA Utilități incluse, fără costuri suplimentare: apă, canalizare, încălzire și climatizare Imaginile sunt cu titlu de prezentare!!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8OK1401G Copiat! 275516783 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 200 mp
Stadiu construcție: Finalizată
Înălțime spațiu (m): 8

Utilități

Utilități
Canalizare
Comision
0%

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 200.00 mp, în Dâmbul Rotund
1.599 € / lună
Cluj-Napoca, Dâmbul Rotund
200 mp utili
Producție/Servicii
2018
Spațiu comercial, 162 mp în Florești
1.598 € / lună
Județul Cluj, Florești
162 mp utili
Casă/Vilă
Spațiu industrial, 200 mp în Someșeni
1.694 € / lună
Cluj-Napoca, Someșeni
200 mp utili

Spații comerciale cu o cameră de închiriat în Gilău, Județul Cluj