Hala NOUA, 707 mp, parc logistic Miroslava

5.561 € / lună
7.87 € / mp / lună

Exterior Vest, Iași

Sup. prop / mp. prop.:
707 mp
Tip prop.:
Logistică
Niv.:
1
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere o hala industriala NOUA, ideala pentru productie, depozitare, distributie etc. Proprietatea este situata in zona Metro in parcul industrial Miroslava si este compartimentata astfel: 620 mp utili hala si 87 mp utili zona "office" compusa din 2 birouri ,grup sanitar si 2 vestiare (fiecare cu baie proprie) . Hala prezinta 2 usi acces TIR, usi cu actionare electrica, inaltime utila interioara a halei fiind de min 5.8 m - max. 6.6 m. Aceasta oferta apartine Companiei Palace Real Estate
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X5Q1140AA Copiat! 275545328 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2020 (Există)
Structură rezistență: Metalică
Regim înălțime: P+1E
Înălțime spațiu (m): 6.6

Utilități

Comision
3%

Vecinătăți:

Spatii industriale, Benzinarie, Intersectie circulata, Autobuz

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Rond Pacurari
Stații autobuz aprox. 16 m
bus-station
Statia "Pacurari", linia 18,20,43,43c,46
Stații autobuz aprox. 102 m
tram-station
Rond Canta
Stații tramvai aprox. 423 m
tram-station
Sergent Grigore Ioan
Stații tramvai aprox. 879 m
Școală
school
Sc Gen Elena Cuza
Școli aprox. 916 m
kindergarten
Gradinita cu program normal nr.15