2

Zona Progresul - hala industriala renovata

1.448 € / lună
6.90 € / mp / lună

Jilava, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
210 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere hale de 210mp, 280mp situate la parter. Se pot inchiria si pana la 700mp la etaj, pe o platforma. Hala este situata in zona Progresul, sos. Giurgiului, cu acces facil pentru TIR si in apropierea mijloacelor de transport in comun. Halele dispun de apa, canalizare si au posibilitatea de majorare a puterii instalate pana la max. 500kVA, precum si posibilitatea de racordare la conducta de gaz. ****************** se poate inchiria si o zona de birouri de aprox. 100mp.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X4KE140H0 Copiat! 194455080 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 210 mp
Etaj: Parter
Stadiu construcție: Există
An construcție: 1975 (Există)
Suprafață teren: 250

Cap. Raducanu Cristea
Stații tramvai aprox. 164 m
bus-station
Statia Anghel Moldoveanu / Capitan Raducanu Cristea, linia N107, 216, 202, 116, tramvai: 7, 25, 4
Stații autobuz aprox. 204 m
tram-station
Cap. Raducanu Cristea
Stații tramvai aprox. 231 m
train-station
Gara CFR Progresul
Stații tren aprox. 988 m
Școală
school
Scoala 165
Școli aprox. 1093 m
school
Scoala gimnaziala nr. 165
Școli aprox. 1118 m
kindergarten
Gradinita nr 243 "Insir'te Margarite"