Statie ITP functionala si autorizata RAR de inchiriat, Calea Aradului, Oradea

968 € / lună
18.26 € / mp / lună

Calea Aradului, Oradea

Sup. prop / mp. prop.:
53 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Gaminvest va ofera spre inchiriere, cu reprezentare exclusiva, o statie ITP complet functionala, autorizata RAR, pregatita pentru desfasurarea imediata a activitatii. >> Caracteristici: Spatiu special amenajat pentru activitatea de Inspectie Tehnica Periodica (ITP) Autorizare RAR valabila – gata de utilizare, fara investitii suplimentare Configurat conform normelor legale si cerintelor tehnice in vigoare >>Facilitati suplimentare: Locuri de parcare disponibile pentru clienti si vehicule in lucru Acces facil si vizibilitate buna Pret inchiriere: 800 euro + TVA / luna. Pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati. Nr incaperi: 1 Alte detalii zona - Amenajare strazi (Asfaltate) Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Calorifere,Incalzire pardoseala); Utilitati generale (Curent,Curent trifazic,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Podele (Gresie) Dotari - Dotari imobil (Curte comuna) pret inchiriere: 800 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X56E040EL Copiat! 274815469 Copiat!
Actualizat în: 12 Februarie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 53 mp
Regim înălțime: P

Utilități

Utilități
Canalizare Curent trifazic
Sistem încălzire
Centrală proprie Încălzire pardoseală Calorifere
Podele
Gresie
Amenajare străzi
Asfaltate
Facilități imobil
Curte comună
Comision
50%+TVA

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
18.26 EUR/mp (total: 968 EUR/lună), Comision 50% cumpărător
Suprafață disponibilă:
53
Disponibilitate spațiu:
închiriat

Puncte de interes

Mijloace transport
airport
Aeroportul International Oradea
Aeroporturi aprox. 661 m
Recreere
restaurant
Route 79
Restaurant aprox. 1831 m
supermarket
Carrefour
Supermarket aprox. 1998 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 65.00 mp, în Ultracentral
847 € / lună
Oradea, Ultracentral
65 mp utili
Spațiu stradal
Spațiu comercial, de 65.00 mp, în Est
750 € / lună
Oradea, Est
65 mp utili
Spațiu comercial, de 70 mp, în Calea Clujului
750 € / lună
Oradea, Calea Clujului
70 mp utili
Bloc de apartamente
2025

Spații comerciale de închiriat în zona Calea Aradului, Oradea