2

SUPER OFERTA - Cel mai mic pret din zona Aeroportului Otopeni - 2,3 Eur/mp

5.060 € / lună
2.30 € / mp / lună

Otopeni, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
2.200 mp
Tip prop.:
Producție/Servicii
Niv.:
2
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Imobil aflat pe strada Zborului ( in capatul strazi va fi statie de metrou) , langa Aeroportul Otopeni. Are o suprafata utila de 1100 mp/nivel, etajul este open space, teren in suprafata de 4968 mp, platforma betonata, cort de mari dimensiuni montat in curte, multiple locuri de parcare. Se preteaza pentru salon de evenimente/ depozitare/scoala/ camin de batrani / birouri / productie / show-room ,etc . In trecut a functionat ca salon de evenimente. Se preda la stadiul actual pentru a putea fi modernizat de catre dumneavoastra conform activitatii pe care o veti desfasura. Se doreste inchiriere pe termen lung. Pentru orice detalii si vizionari nu ezitati sa ma contactati !
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Acces TIR

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X1NT0400Q Copiat! 275356491 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
Structură rezistență: Beton
Regim înălțime: P+2E
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Acces
Cale rutieră
Comision
o luna de chirie%

Subspații disponibile

https://drive.google.com/file/d/1KPSOqtdZEqRzCxuA1Yte0oDSGRSbDBG_/view?usp=drive_link

Chirie / u.m. / lună:
2.30 EUR/mp (total: 5060 EUR/lună), Comision: o luna de chirie
Suprafață disponibilă:
2200
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Aeroport Henri Coanda Sosiri
Stații autobuz aprox. 1199 m
bus-station
Aeroportul Otopeni-Henri Coanda (OTP)
Stații autobuz aprox. 1334 m
bus-station
RATB Aeroport Otopeni Terminal Plecări
Stații autobuz aprox. 1408 m
bus-station
Aeroport Henri Coanda Plecari
Stații autobuz aprox. 1408 m
Școală
school
Liceul Teoretic Ioan Petrus - Corp 2
Școli aprox. 899 m
school
Liceul Teoretic Ioan Petrus - Corp 1
Școli aprox. 944 m
kindergarten
Gradinita numarul 1
Gradinițe aprox. 1148 m
Recreere
supermarket
Mega Image Otopeni
Supermarket aprox. 467 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 538 m
restaurant
TaxiHostel, Hostel in Otopeni
Restaurant aprox. 634 m
park
Rond Primaria Otopeni
Parcuri aprox. 902 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 700 mp în Cernica
4.900 € / lună
Județul Ilfov, Cernica
800 mp utili
Depozitare
Spațiu industrial, de 589 mp, în Central
5.445 € / lună
Județul Ilfov, Pantelimon
589 mp utili
Logistică
2023
Spațiu industrial, în Nord
5.040 € / lună
Județul Ilfov, Otopeni
Logistică
2023

Detalii de contact

CRISALDO IMOBILIARE

Cristian Enea Administrator

5.00(3 review-uri)

CRISALDO IMOBILIARE
PRO