Logicor Bucharest II
Raportează anunț
Descriere spațiu comercial
Detalii spațiu comercial
Certificat energetic:
Subspații disponibile
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 9075 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 1500
- Disponibilitate spațiu:
- 01.03.2027
- Suprafața minimă divizabilă:
- 1500 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 4
U1_Building 1 Warehouse
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 714 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 118
- Disponibilitate spațiu:
- 01.06.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 118 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 4
U2_Building 1 Office
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 18150 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 3000
- Disponibilitate spațiu:
- 01.06.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 3000 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 4
U2_Building 1 Warehouse
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 2087 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 345
- Disponibilitate spațiu:
- 01.06.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 345 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 4
U3_Building 1 Office
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 18937 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 3130
- Disponibilitate spațiu:
- 01.06.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 3130 mp
- Etaj:
- Etaj 1 / 4
U3_Building 1 Warehouse
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 13552 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 2240
- Disponibilitate spațiu:
- 11.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 2240 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 4
U1_Building 2 Warehouse
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 405 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 67
- Disponibilitate spațiu:
- 01.07.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 67 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 4
U1_Building 3 Office
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 15083 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 2493
- Disponibilitate spațiu:
- 01.07.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 2493 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 4
U1_Building 3 Warehouse
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 411 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 68
- Disponibilitate spațiu:
- 11.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 68 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 4
U2_Building 3 Office
- Chirie / u.m. / lună:
- 6.05 EUR/mp (total: 10745 EUR/lună)
- Suprafață disponibilă:
- 1776
- Disponibilitate spațiu:
- 11.05.2026
- Suprafața minimă divizabilă:
- 1776 mp
- Etaj:
- Etaj 2 / 4
U2_Building 3 Warehouse
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Pantelimon
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chitila
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Jilava
- Spații comerciale de închiriat în Afumați
- Spații comerciale de închiriat în Ștefăneștii de Jos
- Spații comerciale de închiriat în Mogoșoaia
- Spații comerciale de închiriat în Buftea
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
SERVICIILE NOASTRE
SERVICIILE NOASTRE
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-