Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Pantelimon - Centura

2.999 € / lună
5.04 € / mp / lună

Pantelimon, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
595 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Pantelimon - Centura, ILFOV. Imobilul este compus din spatiu suprafata 595mp(depozit - 545mp, birouri - 50mp), inaltime 7.5ml, dispuse pe parter, accesul se face prin 1 usa tip drive in. Spatiu este construit din structura metalica si panouri sandwich. Spatiul dispune de utilitati: apa(put), canalizare(fosa), curent electric 220 – 380kw. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistic depozitare hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat. Pret – 3.000euro luna +tva ATENTIE!!! COMISION AGENTIE 50%+TVA din prima luna de chirie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9E3140PJ Copiat! 196661369 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2024 (Există)
Structură rezistență: Metalică
Înălțime spațiu (m): 7.5

Utilități

Comision
50%

Puncte de interes

Recreere
supermarket
Selgros Pantelimon
Supermarket aprox. 1628 m
restaurant
Zigu
Restaurant aprox. 1669 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Spațiu industrial, în Central
3.000 € / lună
Județul Ilfov, Pantelimon
Logistică
2022
Spațiu comercial, 285 mp în Exterior Nord
1.270 - 3.049 € / lună
Județul Ilfov, Voluntari
180 mp utili
Centru comercial
2017
Spațiu industrial, 400 mp în Olteni